środa, 19 lutego 2014

TOSOWOONG Smart Clean Pore Brusher 3D

Jakie maleństwo! - Pomyślałam.
Szczoteczka do twarzy jest kompaktowa. Wielkości elektrycznej szczoteczki do mycia zębów. Głowica myjąca ma powierzchnię pięciozłotówki.
Nie zaskoczyła mnie miękkość włosia. Jest ono niesamowicie delikatne. Szczoteczka może nam służyć do zmywania maskary z rzęs. Naszym okolicom naocznym nic się nie stanie. Demakijaż tych miejsc staje się bardzo prosty i szybki (nie używam smarowideł wodoodpornych).

Głowica myjąca jest wymienna. Szczoteczka zasilana jest popularnymi bateriami - paluszkami. W pakiecie ze szczoteczką otrzymujemy też podstawkę.

Głowica myjąca nie obraca się. Wykonuje ona ruchy stemplujące. Do góry i na dół i w boki. Przy czym zakres ruchu dotyczy włosia. Plastikowe elementy szczotki tkwią nieruchomo. Przyłóżcie do twarzy szczoteczkę do mycia zębów, ale odwrotną stroną szczoteczki (jej tyłem). Mniej więcej takie ruchy wykonuje szczotka od Tosowoong.

Producent zapewnia że szczotka jest wodoodporna, i że jest doskonała do mycia naszej twarzy. Otwarte zaskórniki znikają, cera się rozjaśnia i generalnie doznajemy iluminacji.

Moja opinia po dwutygodniowym użytkowaniu:
- idealna na obszary delikatne, polecam do demakijażu oczu
- bardzo delikatnie myje, jeśli liczysz na mocne mechaniczne oczyszczanie, to raczej kup inną szczotkę
- nie zauważyłam działania na pory, może są ciut lepiej domyte.
- użytkowanie jest przyjemne
- wykonanie – w miarę ok, ale nie zapłaciłabym więcej niż 100 zł

- z uwagi na kompaktowość i zasilanie (baterie) idealna na wyjazdy1 komentarz:

  1. ciekawe i obejrzałam na YT, ale nie przekonało mnie cenowo :D

    OdpowiedzUsuń